Upravni odbor Fudbalskog kluba Novi Pazar je posle poraza od lučanske Mladosti smenio večeras trenera Dragija Kanatlarovskog, rečeno je radiju Sto plus u tom superligašu.

„Nemamo rezultate u skladu sa kvalitetom ekipe, a dva vezana poraza su glavni razlog ovakve odluke. Pokušaćemo da u najkraćem roku pronađemo novog trenera“, izjavio je generalni sekretar Novopazaraca Redžep Korać.

Kanatlarovski je rekao da je čuo da je smenjen, ali da nije dobio ništa zvanično od klupskog rukovodstva.

„Još uvek mi nije saopšteno da sam smenjen i ne bih sad davao izjave. Posle toga, vrlo rado ću govoriti“, kazao je Kanatlarovski.

Mladost je danas savladala Novi Pazar sa 2:1, pa obe ekipe imaju po sedam bodova i nalaze se u grupi timova plasiranih od osmog do 11. mesta na tabeli.

Dvostruki strelac za goste, pred oko 3.000 gledalaca na Gradskom stadionu, bio je Frajdej Eze u 27. i 38. minutu, a gol za Novi Pazar postigao je Miloš Tintor u 45. minutu.

Novi Pazar će u šestom kolu gostovati Crvenoj zvezdi, dok će Mladost dočekati Borac iz Čačka.