Košarkaši Novog Pazara ponovo su usamljeni na drugoj poziciji u zapadnoj grupi Prve srpske lige, pošto su u derbiju 16. kola, u Hali sportova, savladali ekipu Priboja.

Novi Pazar je slavio rezultatom 93:83, po četvrtinama 27:21, 25:24, 14:18 i 27:20, “prelomivši” utakmicu u poslednjih 10 minuta i revanširavši se tako starom rivalu za poraz identičnom razlikom u jesenjem delu prvenstva.

Domaćina je do pobede predvodio raspoloženi Đulović sa 43 poena. Aličković je dodao 26, a Eminbegović još 10 poena za 12. pobedu Novopazaraca u sezoni.

Najefikasniji u ekipi Priboja bio je Golubović sa 25 poena, a košgeterski raspoloženi bili su još Mehić sa 17 i Maljić sa 15 poena.