Fudbaleri Novog Pazara savladali su ekipu Mladenovca sa 1:0, u utakmici vanrednog 9. kola Telekom Prve lige Srbije. Jedini pogodak na Gradskom stadionu postigao je Mujdragi? u 34. minutu, sa bele ta?ke, posle prekršaja nad Uki?em u kaznenom prostoru Mladenovca. Doma?in je imao više od igre u prvom poluvremenu, ali bez mnogo šansi. U nastavku su prose?ni gosti imali nekoliko izglednih situacija za izjednna?enje, ali prilike nisu iskoristili. Trener “plavih” Slavko Jovi? je sastavio tim “pocrvenelog” Ku?a, povre?enog Salihovi?a i suspendovanih Beširovi?a, Mehmedovi?a, Gurdijeljca, Re?a i Vejselovi?a.