Nuradinović presudio Trepči

Fudbaleri Jošanice savladali su ekipu Trepče iz Kosovske Mitrovice sa 1:0, u meču drugog kola Zone Morava.

Jedini pogodak, pred oko 500 gledalaca na Gradskom stadionu, postigao je Nuradinović u 81. minutu.

Izabranici Ljutva Bogućanina stvorili su desetak izglednih prilika, posebno u drugom poluvremenu, ali su Gusinac, Ibrahimović, Redžović, Nuradinović i Ajrović promašivali iz izglednih pozicija.

Trepča je zapretila u 61. minutu kada je Nikolić pogodio prečku iz slobodnog udarca, a tom prilikom je loptu vrhovima prstiju zakačio domaći golman Hot.

U nadoknadi vremena odličnu priliku za goste nije iskoristio Slavić, čiji je šut ka praznoj mreži u poslednjem trenutku osujetio Omerović.