Omladinci Novog Pazara poraženi u Kraljevu

Omladinci Novog Pazara poraženi su, u Kraljevu, od ekipe Sloge sa 2:0, u meču drugog kola Omladinske lige Srbije.

Domaćin je poveo u 60. minutu golom Jovanovića, a konačan rezultat postavio je Vulić sa bele tačke devet minuta kasnije.

“Bili smo blizu boda, ali smo naivno primili prvi gol. Nakon toga, protiv nas je dosuđen i nepostojeći jedanaesterac, u situaciji kada smo i mi i Kraljevčani pomislili da je sudija dosudio prekršaj u našu korist’’, rekao je radiju Sto plus trener novopazarskih omladinaca Izet Ljajić.

U ovom kolu izdvajamo pobede večitih rivala. Partizan je u gostima savladao Rad sa 2:1, a Crvena zvezda je, u Čačku, bilja bolja od Borca sa 1:0.

Jagodina je iskoristila prednost domaćeg terena i savladala Radnički 1923 sa 1:0, dok je OFK Beograd, na svom terenu, pobedio Železničar iz Bara Venecije sa 2:0.

Maksimalnih šest bodova na vrhu tabele imaju OFK Beograd, Partizan, Crvena zvezda i Sloga. Novi Pazar je sedmi sa tri boda.