Gosti su u prvom poluvremenu bili bolji rival, a najbolje prilike imao je poljski napadač Robert Levandovski u 18. i 21. minutu.

Njegov udarac iz 18. minuta otišao je tik preko gola, dok je tri minuta kasnije šut glavom Levandovskog odbranio Manuel Nojer.

Teren je zbog povrede u 21. minutu napustio odbrambeni igrač Bajerna Benžamen Pavar.

Nemački tim je zapretio u 30. minutu, ali promene rezultata nije bilo posle šuta sa ivice šesnaesterca Marsela Zabicera.

Bajernu je bilo dovoljno pet minuta u drugom poluvremenu da dodje do vodjstva. Centaršut iz kornera je uputio Jozua Kimih, a najviši u skoku bio je Lukas Ernandes.

Drugi gol na meču vidjen je u 54. minutu. Džamal Musijala je dodao loptu do Leroja Sanea, koji zatim sam dolazi do gola i loptu šalje pored golmana Barselone Marka-Andrea ter Štegena.

Ovo je bio prvi meč za Levandovskog protiv Bajerna, otkako je u letnjem prelaznom roku posle osam godina napustio bavarski tim.

Ranije danas u ovoj grupi Inter je na gostovanju pobedio Viktoriju Plzenj sa 2:0.

Bajern vodi u Grupi C sa šest bodova, druga je Barselona sa tri, koliko ima i treći Inter, dok je Viktorija bez bodova.

Bavarski tim u sledećem kolu dočekuje Viktoriju Plzenj, a Inter u Milanu dočekuje Barselonu.