Trej Jang je za tim iz Džordžije postigao 39 poena, uz 13 asistencija, Bogdanović je pored 20 poena dodao i četiri skoka, dve asistencije i dve blokade, dok je Deandre Hanter upisao 18 poena.

U gostujućem timu bolji od ostalih su bili Zak Levin (sedam asistencija) i Demar Derozan (osam asistencija i sedam skokova) sa po 22 poena.

Poen manje je postigao crnogorski igrač Nikola Vučević, koji je zabeležio i 11 skokova i pet asistencija.

Atlanta je na ovom meču pogodila 24 od 28 slobodnih bacanja, dok su gosti imali šest pogodjenih iz samo sedam pokušaja.

Čikago je posle trećeg vezanog poraza na trećem mestu Istočne konferencije sa 39 pobeda i 24 poraza, a Atlanta je deveta sa 30 pobeda i 32 poraza.

Dalas je na svom terenu pobedio Golden stejt sa 122:113.

Luka Dončić je za pobednički tim ostvario dabl-dabl učinak od 41 poena i 10 skokova, uz devet dodavanja, Dorijan Fini-Smit je postigao 18 poena, a Spenser Dinvidi je dodao poen manje, uz sedam asistencija.

Srpski igrač Boban Marjanović nije igrao za tim iz Teksasa.

Džordan Pul je za gostujući tim upisao 23 poena, Stefen Kari je zabeležio 21 poen, uz devet asistencija i pet skokova, dok je Endru Vigins dodao 17 poena i po pet skokova i asistencija.

Srpski košarkaš Nemanja Bjelica je igrao za goste sedam minuta i 15 sekundi, i za to vreme je upisao dva skoka.

Ovo je bila druga pobeda Dalasa nad Golden stejtom u pet dana, pošto su ih u prošlom duelu u San Francisku pobedili sa 107:101.

Golden stejt je drugi na tabeli Zapadne konferencije sa 43 pobede i 20 poraza, dok je Dalas peti sa skorom 38/25.

Los Andjeles klipersi su u gradskom derbiju na svom terenu savladali Los Andjeles lejkerse sa 132:111.

Ovo je Klipersima bila peta uzastopna pobeda, ali i sedma vezana protiv Lejkersa u NBA ligi.

Domaći tim je meč prelomio u trećoj četvrtini, serijom 23:0, posle koje su poveli rezultatom 92:65.

Najefikasniji je bio Redži Džekson sa 36 poena, devet asistencija i osam skokova, hrvatski igrač Ivica Zubac je postigao 19 poena, uz devet skokova, a Markus Moris je upisao 14 poena.

Lebron Džejms je zabeležio 26 poena za Lejkerse, uz osam skokova i četiri asistencije, Rasel Vestbruk je dodao 17 poena i osam skokova, dok je Karmelo Entoni upisao 13 poena.

Klipersi su osmi na tabeli Zapada sa 34 pobede i 31 porazom, a Lejkersi su posle četvrtog vezanog poraza deveti sa učinkom 27/35.

Boston je predvodjen Džejsonom Tejtumom, koji je postigao 37 poena (21 poen u poslednjoj četvrtini), pobedio na svom terenu Memfis sa 120:107.

Majami je na gostovanju naneo treći uzastopni poraz Bruklinu, savladavši ih sa 113:107, dok su na gostovanju do pobede došli i košarkaši Detroita, koji su bili bolji od Toronta sa 108:106.

Sakramento je u San Antoniju savladao istoimeni tim sa 115:112.