Fudbaleri Fjorentine pobedili su večeras u gostima ekipu Brage sa ubedljivih 4:0, u prvom meču baraža za plasman u osminu finala Lige konferencija.

Fjorentina je na poluvreme otišla sa golom prednosti koji je postigao Luka Jović u prvom minutu sudijske nadokande, a posao italijanskom timu dodatno je bio olakšan nakon što je Tormena u 55. minutu dobio crveni karton.

Jović je drugim pogotkom na meču, u 60. minutu, duplirao vođstvo italijanskog tima, a veliku prednost Fjorentini pred revanš doneo je Artur Kabral golovima u 79. i 90. minutu.

Fudbaleri Trabzonspora su na svom terenu stigli do minimalne prednosti protiv Bazela, a jedini gol na meču postigao je Jens Striger Larsen u 65. minutu.

Istim rezultatom slavio je Karabag na domaćem terenu protiv Genta, pogotkom Leandra Andrada u 78. minutu.

Na utakmici Bodo/Glimt – Leh nije bilo golova.

Revanš utakmice na programu su narednog četvrtka.