Nemačka ekipa je sa svih šest pobeda i 18 bodova završila grupnu fazu i kao prva u grupi se plasirala u osminu finala.

Inter je drugi sa 10 bodova i takodje će igrati u Ligi šampiona na proleće, dok će Barselona, koja ima sedam bodova, takmičenje nastaviti u Ligi Evropa. Viktorija Plzenj je poslednja na tabeli bez bodova i završila je evropsko takmičenje ove sezone.

U drugoj utakmici u toj grupi Barselona je večeras kao gost u Češkoj pobedila Viktoriju Plzenj sa 4:2.

Barselona je povela u šestom minutu golom Markosa Alonsa, a prednost je udvostručio Feran Tores u 44. Strelac u češkom timu bio je Tomaš Hori iz jedanaesterca u 51. minutu, a dva gola prednosti Barseloni doneo je Tores svojim drugim golom na meču u 54. minutu.

Hori je ponovo bio strelac za Viktoriju u 63. minutu, a konačan rezultat postavio je Pablo Tore u 75. minutu.