Najefikasniji u beogradskom timu bio je Filip Petrušev sa 25 poena, uz šest skokova i četiri asistencije, a dvocifreni učinak imao je i Nemanja Nedović sa 15 poena.

U gostujućem timu bolji od ostalih je bio Šenon Šorter sa 21 poenom, uz šest asistencija i pet uhvaćenih lopti, Luis Saliven je dodao 18 poena, uz šest skokova, dok je Tirel Nelson upisao 13 poena i sedam skokova.

Posle šest i po minuta igre Zvezda je vodila sa 18:7, ali je Split do kraja prve četvrtine smanjio na dva poena razlike (23:21).

Neizvesno je bilo tokom druge i treće četvrtine, a Split je u nekoliko navrata imao i prednost na svojoj strani.

Zvezda je meč prelomila u prva četiri i po minuta poslednje četvrtine, kada je napravljena serija 14:0, posle koje je domaći tim poveo rezultatom 79:63.

Crveno-beli se nalaze na drugom mestu ABA lige sa 21 pobedom i tri poraza. Do kraja regularnog dela Zvezdu očekuju dva zaostala meča na gostovanjima protiv Mornara u Baru i protiv Cedevita Olimpije u Ljubljani.

Split je sezonu u ABA ligi završio na devetom mestu sa skorom 10/16.