Fudbaleri Partizana pobedom su završili prvi deo sezone u Super ligi Srbije, pošto su danas u Beogradu bili bolji od Kolubare sa 1:0, u utakmici 21. kola.

Jedini gol na meču postigao je Kvinsi Mening u 67. minutu.

Crno-beli su upisali 19. pobedu u šampionatu i prvi su na tabeli sa 59 bodova, odnosno imaju pet više od drugoplasirane Crvene zvezde, dok je Kolubara na 11. poziciji sa 23 osvojena boda.

Posle prvih 45 minuta utakmice u Humskoj nije bilo golova, a nije vidjena niti jedna stopostotna šansa. Izabranici Aleksandra Stanojevića su imali loptu u svom posedu i nekoliko pokušaja, ali osim poništenog gola Marka Milovanovića u desetom minutu zbog ofsajda nisu uspeli konkretnije da ugroze gol Kolubare.

Partizan je od starta drugog poluvremena vršio veliki pritisak na gol gostiju, u prilikama su bili Mening i Danilo Pantić, ali se rezultat nije menjao do 67. minuta. Posle kornera je lopta stigla do Meninga koji je lepo šutirao sa 12-13 metara i poslao loptu iza ledja Dejana Stanivukovića za veliku radost u Humskoj.

Fudbaleri Partizana će u prvom kolu sledeće godine gostovati niškom Radničkom, dok će Kolubara dočekati Voždovac.