Srbija je do prve pobede u ovogodišnjem izdanju Lige nacija stigla za sat i 20 minuta igre.
Najefikasnija u redovima Srbije bila je Aleksandra Uzelac sa 17 poena, dok su Anja Zubić i Hena Kurtagić upisale po 12 poena.
Odbojkašice Srbije naredni meč u Nanđingu igraju u petak protiv Poljske, od 13.30.
Srbija će tokom prve sedmice Lige nacija igrati još protiv Kine i Belgije.
Po završetku turnira u Kini, odbojkašice Srbije će otputovati na Filipine.
Komentari (0)