Odermat je na prvoj ovosezonskoj trci super-džija pobedio vremenom 1:08,61 minut, dok je drugo vreme ostvario Austrijanac Matijas Majer, koji je zaostao 0,78 sekundi.

Švajcarcu je ovo bila šesta pobeda u Svetskom kupu.

Najveće iznenadjenje večerašnje trke priredio je Kanadjanin Broderik Tompson, koji je sa startnim brojem 35, zauzeo treću poziciju.

Kanadski skijaš prethodne dve sezone nije nastupao zbog povrede, a za pobednikom je zaostao 0,95 sekundi.

Četvrto mesto zauzeo je nemački skijaš Andreas Zander (0,98), dok je peti trku završio prošlosezonski osvajač Kristalnog globusa u ovoj disciplini Vinsent Krihmajer iz Austrije (1,02).

Ova trka održana je kao nadoknada za odloženi super-dži iz Lejk Luiza, a već u petak na programu je još jedna superveleslalomska trka.