Na drugoj strani, Napredak je deseti sa 17 osvojenih bodova.

Pobedu Partizanu u Humskoj doneo je Igor Vujačić pogotkom u 31. minutu.

I pre tog gola Vujačića, Partizan je imao nekoliko prilika da povede, ali se na golu gostujućeg tima istakao Nikola Petrić. Medjutim, nije mogao da zaustavi i udarac Vujačića.

Šutirao je Kvinsi Mening, lopta se od jednog igrača Napretka odbila do Slobodana Uroševića koji je odložio do Vujačića, a on pogodio za 1:0.

Do kraja prvog poluvremena, Napredak je imao dve dobre prilike. Prvo je u 37. minutu Aleksandar Popović, uz pomoć stative, spasio svoj gol posle šuta Dejana Kerkeza, a potom je golman crno-belih lepo intervenisao nakon udarca Bojana Matića.

U nastavku meča rezultat se nije menjao, pa je crno-belima na kraju bio dovoljan jedan gol za nova tri boda.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu Super lige Srbije dočekati Javor, dok će Napredak ugostiti ekipu Vojvodine.