Gosti su poveli već u prvom minutu pogotkom Stefana Dimića, koji je iz peterca krunisao akciju Stefana Lončara i Ibrahima Mustafe.

Pazar je udvostručio prednost u 23. minutu, kada je Milan Jokić oduzeo loptu Dejanu Uzelcu i sa 15 metara savladao Dejana Stanivukovića.

Luka Ratković je na asistenciju Lončara u 26. minutu pogodio sa oko 10 metara za 0:3.

Šutom sa oko 13 metara iskosa sa desne strane u 43. minutu, Miloš Filipović postigao je jedini gol za Kolubaru, posle dodavanja Uroša Đuranovića.

Posle nekompletnog kola, Kolubara je sa 40 bodova i dalje najbolja u plej-aut grupi, odnosno deveta među superligašima, dok je Novi Pazar van zone ispadanja i zauzima 13. mesto sa 32 boda.

Novi Pazar u sledećem kolu dočekuje ekipu Radničkog 1923 iz Kragujevca, a Kolubara je domaćin lučanskoj Mladosti.