Vatrogasci su stavili vatru pod kontrolu, a na najvišem spratu ambasade može se videti samo dim, u toku je dogašivanje požara.

U saobraćaju se stvara velika gužva jer je u smeru ka Dedinju jedna kolovozna traka blokirana vatrogasnim vozilima a saobraćaj je usporen i u smeru ka centru Beograda.

Komentari (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *