Fudbaleri Novog Pazara savladali su danas, u utakmici 18. kola Super lige Srbije, ekipu Slobode iz Užica sa 2:1.

Strelci za domaćina bili su Vuk Sotirović u 60. minutu, nakon dodavanja Nemanje Arsenijevića i Edin Selimović u 73. minutu, na asistenciju Kenan Ragipovića.

Jedini gol za Užicane postigao je Stefan Mihajlović, a Sloboda je od 57. minuta igrala sa igračem manje, pošto je Savo Raković dobio direktan crveni karton zbog faula kao poslednji igrač odbrane.

Utakmicu na Gradskom stadionu posmatralo je oko 3.500 gledalaca.

Novi Pazar, nakon nekompletnog 18. kola, zauzima šestu poziciju na tabeli sa 28 osvojenih bodova, dok je Sloboda ostala na 11. mestu sa devet bodova manje.

U narednom kolu, Pazarci će gostovati OFK Beogradu, dok će Sloboda ugostiti niški Radnički.