Totenhem je poveo u 13. minutu golom Harija Kejna, a izjednačio je Diogo Žota u 35. minutu. Liverpul je poveo u 70. minutu golom Endrua Robertsona, a četiri minuta kasnije izjednačio je Son Hjun Min, posle greške golmana Liveprula Alisona.

Fudbaler Liverpula Robertson dobio je u 77. minutu crveni karton posle prekršaja nad Emersonom. Njemu je sudija prvo pokazao žuti karton, ali je posle upotrebe VAR tehnologije promenio odluku i pokazao mu direktan crveni.

Remi u Londonu najviše odgovara vodećem Mančester sitiju, koji se sada na tri boda odvojio od drugoplasiranog Liverpula, koji ima 41.

Totenhem je sedmi na tabeli sa 26 bodova.

Ranije danas Siti je kao gost pobedio Njukasl sa 4:0, a Vulverhempton je na svom terenu odigrao 0:0 protiv Čelsija.