Na izbornoj listi su sve potvrdjene liste prema redosledu kako su podnete:

1. Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve
2. Ivica Dačić – Premijer Srbije
3. Savez vojvodjanskih Madjara – Ištvan Pastor
4. Dr Vojislav Šešelj – Srpska radikalna stranka
5. Marinika Tepić – Ujedinjeni za pobedu Srbije (Stranka slobode i pravde, Narodna stranka, Demokratska stranka DUVM – VMDK, Stranka Makedonaca Srbije, Pokret slobodnih gradjana, Udruženi sindikati Srbije „Sloga“, Pokret za preokret, Pokret Slobodna Srbija, Vlaška stranka)
6. Dr Miloš Jovanović – Nada za Srbiju – Srpska koalicija Nada – Nacionalno demokratska alternativa – Demokratska stranka Srbije (DSS) – Za Kraljevinu Srbiju (Monarhisti) – Vojislav Mihailović
7. Milica Djurdjević Stamenkovski – Srpska stranka Zavetnici
8. Muftijin amanet – Stranka pravde i pomirenja – Usame Zukorlić
9. Moramo – Akcija – Ekološki ustanak – Ćuta – Ne davimo Beograd – Nebojša Zelenović
10. Suverenisti – Saša Radulović (DJB) – Milan Stamatović (ZS) – Dr Jovana Stojković (ŽZS)
11. Boško Obradović – Srpski pokret Dveri – POKS – Miloš Parandilović – Patriotski blok za obnovu Kraljevine Srbije
12. Zajedno za Vojvodinu – Vojvodjani (Demokratski savez Hrvata u Vojvodini, Zajedno za Vojvodinu)
13. SDA Sandžaka – Dr Sulejman Ugljanin
14. Boris Tadić – Ajmo ljudi – Socijaldemokratska stranka – Nova stranka – 1 od 5 miliona – Tolerancija Srbije – Ujedinjeni pokret zelenih Srbije – Bošnjačka gradjanska stranka – Stranka Crnogoraca
15. Alternativa za promene – Albanska demokratska alternativa
16. Koalicija Albanaca doline
17. Otete bebe Ana Pejić
18. Romska Partija – Srdjan Šajn.

RIK je utvrdio i konačnu listu predsedničkih kandidata i najavio da će štampanje listića početi u nedelju.

Na glasačkim listićima kandidati na izborima za predsednika Srbije biće upisani sledećim redosledom:

1. Miša Vacić, kandidat grupe gradjana „Srpski patriota – Miša Vacić“,
2. Biljana Stojković, ispred koalicije „Moramo“
3. Branka Stamenković, ispred liste „Suverenisti“
4. Zdravko Ponoš, kandidat koalicije „Ujedinjeni za pobedu Srbije“
5. Milica Djurdjević Stamenkovski, kandidat pokreta Zavetnici
6. Aleksandar Vučić, kandidat SNS-a, SPS-a i Saveza vojvodjanskih Madjara
7. Miloš Jovanović, kandidat koalicije NADA
8. Boško Obradović kandidat koalicije Dveri i POKS-a.

Prethodno je RIK odredio i biračka mesta na kojima će glasati osobe koje na dan glasanja budu na odsluženju vojnog roka, vojnoj vežbi ili školovanju u jedinicama Vojske Srbije.

Članovi komisije potvrdili su spisak od 34 biračkih mesta koja su kako je rečeno, odredjena u skladu sa zakonom.