Dvadesetak studenata i građana organizovali su se preko društvenih mreža, u okviru akcije “Zavrni rukave”, da bi očistili divlju deponiju na Banjskoj petlji i korito reke Banjske, na ulazu u Novi Pazar.

Oni su za svega dva sata prikupili i iz vodotoka izvukli tridesetak vreća raznog otpada, među kojima i kamionsku gumu.
Prema dogovoru sa Gradskom čistoćom, njihovo vozilo je u zakazano vreme vreće preuzelo i odvezlo na deponiju.
