Pravo prijave imaju visokoobrazovani kandidati, sa najmanje pet godina radnog iskustva u kulturi, organizacionim i stručnim sposobnostima, poznavanjem stranog jezika i rada na računaru.

Uz neophodne biografske podatke i dokumentaciju, kandidati za tu funkciju treba da prilože i program rada i razvoja Kulturnog centra.

Mandat direktora traje četiri godine.

Konkurs je otvoren 15 dana.

Na čelu Kulturnog centra Novi Pazar, od novembra 2022. godine, je diplomirani poslovni menadžer Dženan Palamar.

U njegovoj biografiji se navodi da je rođen 1980. godine u Novom Pazaru, gde je završio osnovnu školu. Srednju školu Primenjene umetnosti završava u Sarajevu, gde je i diplomirao na Internacionalnom univerzitetu.

Od 2004. godine radi u Kulturnom centru Novi Pazar, kao tehničko lice i kasnije tehnički menadžer. Od 2020. godine je organizator svih programa te javne ustanove.

Na poziciji direktora je nasledio Huseina Memić koji je izabran za ministra turizma i omladine.

Komentari (1)

  1. Mirza says:

    Ijo konkurs. Samo bih da pitam proslog i ovog direktora ove ustanove da li bi im ona imala ovoliko radnika da je finansiraju iz dzepa? Ima li ova ustanova optimalan broj radnika jer to moraju imati ustanove koje su na budzetu. Po ceo dan su zaposleni ispred vrata i gledaju ko prolazi. Tako je to kad uzimas iz dzepa gradjana i delis ovima.

    0
    0

Comments are closed.