Deo novca je nađen u kesi, sakrivenoj u frižideru ispod osvežavajućih pića, zatim još u fabričkim šupljinama autobusa i kod jednog od vozača, saopštila je danas Uprava carina.
Vozaču koji se prijavio kao vlasnik novca vraćen je dozvoljeni iznos od 10.000 evra, dok je ostatak od 153.760 evra zadržan do okončanja prekršajnog postupka pred sudom.
Prema nezvaničnim informacijama, autobus je putovao iz Nemačke ka Novom Pazaru, a zbog akcije Carine, putnici su zadržani na granici nekoliko sati.
Komentari (1)
Comments are closed.
To je novac od radnika koji teško zarađuju,a poslat je porodicama u Srbiji koje su nezapošljene….
Milioni se u drzavi pronevere,ali udri na običan narod….Bog sve vidi….