Učenici iz Srbije i dijaspore izučavaće u centru oblasti biologije, biosfere i društveno-humanističke nauke a početak rada najavljen je za 2025. godinu, saopšteno je iz ministarstva.
Razgovori o saradnji Ministarstva prosvete i SPC na realizaciji tog projekta počeli su prošle godine tokom posete ministra Branka Ružića Goliji.
Komentari (1)
Comments are closed.
Srpska Pravoslavna Crkva i NAUKA?
To ne ide jedno sa drugim…